Čistenie okien

Naši profesionáli zo spoločnosti upratovanie Košice vám radi pomôžu kompletne upratať váš byt. V rámci týchto služieb sú čistené a umývané okná.  Ušetríme tak váš čas a námahu pri dokonalom čistení okien.

Okná prinášajú slnko do vášho domova a života a poskytujú výhľad na vonkajší svet. Špinavé okná blokujú  slnečné žiarenie, a keď svieti slnko, iba vám pripomínajú, aké špinavé sú vaše okná.

Čistenie okien vášho domu nikdy nie je obľúenou prácou, pretože typický dom s s mnohými  štandardnými oknami si môže vyžadovať veľkú časovú záťaž – čistenie okien vám môže pokaziť celý víkend.

Ak ste už našim klientom na upratovanie domu, je ľahké pridať okná do zoznamu služieb, ktoré už pre vás robíme. Ak máte záujem o naše služby, radi vám navrhneme optimálny harmonogram čistiacich a upratovacích prác v Košiciach a okolí. Dobrou správou pre vás je, že už nikdy nebudete mať po príchode domov starosť o čistotu domu. Upratovanie Košice poskytujú tiež komplexnú starostlivosť o vašu záhradu. Vy si tak po príchode domov môžete vychutnávať voľný čas.