Prečo je pravidelné čistenie žalúzia dobré pre vaše zdravie

Ošetrovanie slepého uhla sa ľudom často nechce,  kvôli nedostatku času, ktorý majú k dispozícii. Častejšie, že nie, naši klienti pripúšťajú, že si všimnú nečistoty inde v domácnosti pred svojimi žalúziami. Iba keď používajú odkazy na súkromie alebo na reguláciu slnečného svetla, berú na vedomie nános nečistôt a prachu, ktoré sa nahromadili v priebehu času.

Keď žalúzie zhromažďujú prach, je to miesto na vznik alergénov. Čistenie žalúzií je dôležitou súčasťou čistenia; naše profesionálne čistiace prostriedky zabezpečujú hlboké čistenie, ktoré odstránia alergény, ktoré môžu spôsobiť astmu a bolesť v krku.

Profesionálne čistenie žalúzia

Všimli ste si, že vaša rodina začala mať vážne respiračné problémy alebo zvýšené astmatické problémy? To by mohlo súvisieť s vašimi žalúziami, ktoré sú pokryté múčnatkou alebo plesňou. Pri čistení vášho domu, môžete zanedbávať čistenie  vašich žalúzií, ktoré zachytáva tieto nepríjemné alergény.

Alergény, múčnatka sa môžu skrývať v týchto lamelách. Zabezpečenie úplného odstránenia častíc nečistôt z každej trhliny a veľmi dôležitá. Upratovacia firma v Košiciach má všetky nástroje a vybavenie potrebné na to, aby vaše žalúzie boli úplne vyčistené.