Rozdiel medzi dobrým a zlým čistením koberca

Keď hľadáte firmu, ktorá by vyčistila váš koberecť, potrebujete vedieť, čo očakávať od firmy, ktorá čistí koberce.  Nechcete, aby vaše koberce jednoducho vyzerali dobre, ale tiež bolo cítiť že vyzerajú ako nové a svieže.

Vôňa

Vždy môžete vedieť, či máte čistý koberec čistý tým, ako koberec vonia. Čistý koberec vonia sviežo. Niektoré čistiace prostriedky maskujú vôňu kvetinovými alebo inými zápachmi, takže je to ťažké povedať hneď či je koberec správne vyčistený.

Vzhľad

Nemali by ste vidieť rovnaké škvrny ako predtým. Existujú niektoré veci, ako je olej, ktorý sa nebudete môcť dostať z koberca bez ohľadu na to, čo vyskúšate. Avšak celková farba koberca by mala byť čerstvejšia a jasnejšia, ak ste mali správny koberec čistý.

Správne čistenie

Koberec bude mäkší, ak sa vyčistí správne. To prinesie späť niektoré vlastnosti čerstvého koberca a spôsobí, že získa späť svoju prirodzenú textúru. Ak sa váš koberec správne očistí počas jeho života, zostane v pôvodnom stave. Dobrý koberec čistý vám umožní vychutnať si čerstvý a plyšový koberec.

TIP: V Košiciach vám koberec spoľahlivo vyčistí upratovacia firma diaust.sk – pozrite si ponuku jej služieb